Aita meil aidata.

Kirna Mõisahoone ja park on tervendanud ja aidanud paljusid läbi aegade, soovime, et see jätkuks ka edaspidi.

Palun anna oma panus, et saaksime mõisahoone renoveerimisega algust teha. Soovime luua Kirna mõisa kaasaegse holistilise tervisekeskuse, kus Kirna võimsate energiate toel inimestele tõhusat abi pakkuda.

Iga annetatud euro on hädavajalik ja kulub ainult Kirna tervisekeskuse rajamiseks.

Hetkel toimub mõisahoone teisel korrusel saali lae demonteerimine ja katusekonstruktsioonide tugevdamine. Järgmisena asume kindlustama portikuse konstruktsioone. Algust on tehtud ka mõisapargi korrastamise projektiga. 

Soovi korral võib kohapeal Henn sulle näidata ülakorrusel toimuvate tööde kulgu ja hoone üldist seisukorda ning rääkida meie plaanidest.

Täpsema info saamiseks või koostöö ettepanekuga võid pöörduda ka otse mõisapere poole.

Näita oma armastust. Toetades aitad kaasa hoone korrastamisele ja tervendamise jätkumisele - iga toetus on tegelikult heategu tulevastele abivajajatele. Soovi korral märgime Sind ära alloleval tänutahvlil.

Suur aitäh, hea annetaja!

Kirna mõisa pere.

Toetan - kasutades krediitkaarti

Kirna MTÜ arveldusarve: EE597700771001475442

 

NB! MTÜ Kirna kanti 2016.aastal tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja, mis tähendab, et meile tehtavad annetused on nüüd maksuvabad! Sisuliselt tähendab see seda, et igal inimesel ja ettevõttel on võimalus suunata osa riigile makstavast maksurahast hoopis otse MTÜ toetuseks.

Eraisik saab annetuse oma maksustatavast tulust maha arvata kuni 1200€ aastas koos kõigi teiste mahaarvamistega kokku ja mitte rohkem kui 50% maksustatavatest tuludest. Pangaülekandega tehtud annetus kajastub automaatselt teie tuludeklaratsioonil, sularahaliste annetuste puhul palume anda oma isikukood.

Juriidiline isik saab valida annetuse maksuvabaks piirmääraks 10% eelmise aasta kasumist või 3% sama aasta palgafondist. Annetus deklareeritakse vormil TSD lisa 5, mis koos maksekorraldusega ongi tegingu aluseks ja kinnituseks. 

MTÜ Kirna on võtnud missiooniks korrastada energeetiliselt võimas Kirna mõisa park ja taastada mõisa peahoone, et seal käivitada holistiline tervise- ja vabahariduse keskus. Park on ja jääb tasuta avatuks kõigile abivajajatele. Sinu annetus aitab meil aidata!


Sügav kummardus toetajatele! Teie abiga saame maailmas unikaalse ravipargi avatuna hoida.

 

IIKA - Inimese Informatiivse Arengu Keskus ja Ülar Lindepuu

Foto -ja filmistuudio MXM ja Margus Vilisoo

Salong Lootos ja Heli - Mall Kingi
 



Eraannetajad:


Mare, Tiiu Soover, Kaia, Elvi, Georg, Rainer jpt.