Vastuvõtt Tallinnas

Tallinnas võtab vastu Reimo / tervise- ja enesearengu nõustaja.

 

Endast:

Minu teadlik teekond algas peale välgutabamust, mil avastasin, et maailm on tegelikult palju avaram kui seni oma viie meelega kogetu põhjal arvasin.

Minu arvates on tänapäeva inimeste probleemidest enamus psühhosomaatilist laadi ning õige ja vahetu kontakt iseendaga võib lahendada ka kõige raskemad elulised probleemid, kriisid ja haigused.

Enamasti on haiguse juurpõhjuseks sügavale allasurutud emotsioonid, hirmud, negatiivsed uskumused ja elumustrid. Aitan inimestel neid põhjuseid leida ja endas uuesti tasakaal saavutada. Sel viisil taanduvad ka kõige raskemad haigused. Meie keha ei valeta kunagi - me lihtsalt ei suuda alati keha signaale tähele panna ja neid mõista. Tihti tormame ravimite abil sümptomeid alla suruma isegi küsimata, miks need tekkisid ja mida nad meile öelda tahavad. 

Lähtun oma töös holistilisest maailmanägemusest ja käsitlen inimest ühtse süsteemina, kus keha, hing ja meel moodustavad jagamatu terviku ja kõik need osad mõjutavad teineteist.

Kasutan mitmeid omandatud tehnikaid ja teraapiavorme: Mental Mind Method, Usui Reiki II, The Access Consciousness Bars™, Energeetiline psühholoogia, Hüpnoteraapia, Maagiline Maatrix, mitmed šamanismi ja põlisameeriklaste iidsed tarkused ja tervendustraditsioonid, homöopaatia, metameditsiin, ThetaHealing™ - Advanced DNA, konstellatsioonid jne. Olen lõpetanud Intuitiivteaduste kooli ning omandanud Rahvusvahelise Inimese Informatiivse Arengu Keskuse (IIKA) energia-informatiivse nägemise (selgeltnägemise) ja alternatiivsete ravimeetodite Meisterklassi taseme. Hetkel õpin Holistika instituudis ja Moskva õpetajate juhendamisel Psühhosotsiaalsete tehnoloogiate treeningkeskuses - DEIR. Et oma teadlikkust veelgi avardada, täiendan ennast pidevalt.

Erinevaid teraapiavorme kasutades olen tänaseks leidnud sellised lahendused, mis kogemuste põhjal on inimese tervenemise toetamisel kõige efektiivsemad.

Alustame seanssist, mis kestab umbes tund aega ja mille käigus püüame üheskoos teie probleemi juurpõhjuseni jõuda. Seejärel saame paika panna just teile vajalikud ja sobivad teraapiad, mis aitavad teil probleemi lahendada.

Loe lisaks: Ajakiri Tervendaja, Detsember 2015 - "Elu pärast välgutabamust".

 

Vastuvõtuaja broneerimiseks kasuta allolevat vormi või täiendava info küsimiseks helista 56478299.

 

Millised füüsilised / mentaalsed probleemid vaevavad?