Back to All Events

Isa & tütar - Dave & Sissi heategevuslik kontsert Kirna mõisas

  • Kirna mõis Kirna küla, Türi vald, Järvamaa 72231 Estonia (map)

Kirna mõisa heategevuslike kontsertide sarja aastal 2017 lõpetab Dave Benton koos oma imearmsa tütre Sissiga.

Dave Benton on Kirna mõisas toimuvaga kursis juba üle 10 aasta ning on ennast omal ajal siin tihti laadimas käinud. Ta hindab kõrgelt Kirna mõisapere missiooni ajaloolise hoone taastamisel ja tervisekeskuse loomisel. Heategevuskontserdil esitusele tulev programm on kokku pandud Dave Bentoni poolt spetsiaalselt Kirna mõisa atmosfääri arvestades. Oma kontserdiga soovib Dave Benton aidata koguda veel puuduoleva summa mõisa saalilae taastamise eelarvest. Kogukonna panus avalikus kasutuses oleva saali kordategemiseks on vajalik ja väga-väga oodatud!

Dave laulab laule nii eesti kui inglise keeles.
Lauljat saadab klaveril maestro Margus Kappel ja kitarril Madis Arvisto. 

 

Vaata Suvestuudio Dave Bentoni intervjuud Kirna Mõisas

 

Loe:

- Heade Uudiste kanalist: "Koos on kergem! Dave Benton kingib koos tütrega publikule Kirna mõisas heategevusliku kontserdi"

- Delfist: "Dave Benton ja tema tütar Sissi laulavad isa-tütre kontserdil Kirna mõisa hüvanguks"

- Õhtulehest: "Dave Benton: kunagi peeti mind hulluks, eriti meedia poolt"

Vaata kuidas laulavad koos Dave Benton & Sissi - "Kõik hetked on head"

 

NB! Oluline piletiinfo:
Kuna Kirna kontsertidele on alati huvilisi olnud rohkem, kui saal mahutab, siis koha garanteerib kanne MTÜ Kirna kontole EE597700771001475442 (selgitusse palun märgi: annetus, Benton ja mitu pääset). Piletid saab kätte enne kontserdi algust nime alusel).

Kirna mõisa suur saal on aegade jooksul palju kannatada saanud, lagi püsib üleval ainult tugede abil. Meil on väga häid uudiseid - saime Leader meetmest mõisa suure saali lae remondiks toetust ja MTÜ Kirna soov ja taotlus on koguda heategevuskontsertidest laekuvast tulust puuduva 6000€, mis kataks 20 protsendilise omaosaluse teise korruse saali taastamise eelarvest. Oleme oma eesmärgile juba väga lähedal:)

Külastades Kirna mõisas toimuvaid heategevuskontserte annad sa oma panuse nii materiaalselt kui moraalselt ja aitad realiseerida meie ühist unistust saali kordategemisest ja Kirna mõisa taastamisest armastatud kultuuri- ja tervisekeskuseks!


Hinnad - "annetusena MTÜ Kirna pangakontole":

- eelmüügist ülekandega, kuni 15.septembini kl 12:00, või kuniks kohti jätkub - 20€
- kontserdipäeval 16.septembril, ainult kohapeal sularahas - 25€ (kui kohti jätkub)
- laps vanuses 7-15a. (k.a) 10€
- esiritta müüakse 10 nimelist helde toetaja piletit hinnaga 100€. Teise ja kolmadasse ritta müüakse 20 nimelist toetaja piletit hinnaga 50€. Kõigile toetajatele peale kontserti mõisa kaminasaalis tänuõhtu koos mõisapere ja Dave Bentoniga. 
Palun teata piletisoovist info@kirna.ee

Kuna Kirna kontsertidele on alati huvilisi olnud rohkem, kui saal mahutab, siis koha garanteerib kanne MTÜ Kirna kontole EE597700771001475442 (selgitusse palun märgi: annetus, Benton ja mitu pääset). Piletid saab kätte enne kontserdi algust nime alusel). Vabade kohtade olemasolul saab pileteid osta ka kohapeal sularahas. Kontsert toimub Kirna mõisa suures renoveerimist vajavas saalis, kus on kuni 200 istekohta.

 

NB! Kohe pärast kontserti toimub "Siiri Kumari fantaasiafoto heategevuslik oksjon"

NB! Kirna mõisas puudub veel küttesüsteem ja palume riietumisel sellega arvestada, et saalis võib olla sama temperatuur, kui õues. Võta igaks juhuks pleed kaasa:)

 

Olete rõõmuga oodatud!