Back to All Events

Maailmakuulus latino-legend Fantuzzi Kirna mõisas!

  • Kirna mõis Kirna küla, Türi vald, Järvamaa 72231 Estonia (map)

Armsad sõbrad! Fantuzzi tänaõhtune kontsert on VÄLJA MÜÜDUD ja sellega seoses on piletite müük lõppenud.
Meil on väga kahju, et kõik soovijad seekord saali ei mahu!

NB! Oluline piletiinfo:

Kuna Kirna kontsertidele on alati huvilisi olnud rohkem, kui saal mahutab, siis koha garanteerib kanne MTÜ Kirna kontole EE597700771001475442 (selgitusse palun märgi: annetus ja mitu pääset. Piletid saab kätte enne kontserdi algust nime alusel).

Viru Folgi publiku lemmik, megaenergiaga Fantuzzi tuleb jälle eestlasi rõõmustama. Soovitame mitte maha magada!

See autentne Puerto Rico päritolu hipi härrasmees, maailma klassi legend on esinenud tuhandetel festivalidel üle maailma, näiteks Bali Spiritil, Woodford folgil ja isegi Woodstockil!!! Laulude vahele pajatab Fantuzzi uskumatuid jutte oma terve elu kestnud ümbermaailmareisilt ja nakatab kogu publiku oma rõõmupisikuga. Tema sõnum on elu tähistamine ning muusikastiiliks segu latinost, reggaest, väelauludest ja aafrika rütmidest. ❤ Fantuzzi elujõud ja elurõõm on meile kõigile eeskujuks, arvestades, et mees on möllanud maamuna peal juba üle 60 aasta.

Puerto Ricolt pärit jutuvestja ja maailmaklassi muusik Fantuzzi, kes täna elab Hawaiil oma kätega puu otsa ehitatud majas, teab tuhandeid hipiajastu hiilgeaegadest pärit laule ja lugusid ning jagab neid rõõmsalt Eesti publikuga. Oma esinemistel pajatab ta oma seiklustest ja kogemustest, mis võivad tunduda muinasjutulised.

Temaga koos musitseerib Tom Valsberg.

Kuula Hallo, kosmos! saadet Fantuzziga

Loe lisaks Alkeemiast - Tallinna külastab Woodstocki festivalil esinenud maailmakuulus spirituaalne hipilegend Fantuzzi

Vaata eelmise Tallinna kontserdi kreisisid pilte: Spirituaalse hipilegendi Fantuzzi kontsert tegi Katariina kirikust tantsukatla

Vaata videoid:

Divine Inspiration - Calling for Love

Keep On Keepin' On

Salsa Reggae (Tallinn Live)

Fantuzzimusic ametlik kodulehekülg

Kirna mõisa suur saal on aegade jooksul palju kannatada saanud, lagi püsib üleval ainult tugede abil. On lootust, et mõisa suure saali lae remonti toetatakse Leader meetmest kui kohaliku kultuurirajatise taastamist 2017.aastal. MTÜ Kirna soov ja taotlus on koguda heategevuskontsertidest laekuvast tulust 6000€, mis kataks 10 protsendilise omaosaluse teise korruse saali taastamise eelarvest.

Külastades Kirna mõisas toimuvaid heategevuskontserte annad sa oma panuse nii rahaliselt kui moraalselt. Suur külastajate arv annab võimsa signaali kohalikule omavalitsusele, et Kirna mõisa suur saal on rahvale vajalik ja leiaks aktiivset kasutamist.

Kontserdi osalustasu on 15€, kuid teil on võimalus soetada ka “Toetaja pilet” alates 20€ ja "Helde Toetaja pilet" alates 50€, millega saad anda toekama panuse. Kuni 12 aastastele lastele tasuta. Ostes kontserdipileti aitad sa realiseerida meie ühist unistust saali kordategemisest ja Kirna mõisa taastamisest armastatud kultuurikeskuseks!

Kuna Kirna kontsertidele on alati huvilisi olnud rohkem, kui saal mahutab, siis koha garanteerib kanne MTÜ Kirna kontole EE597700771001475442 (selgitusse palun märgi: annetus ja mitu pääset. Piletid saab kätte enne kontserdi algust nime alusel). Vabade kohtade olemasolul saab pileteid osta ka kohapeal sularahas.  Kontsert toimub Kirna mõisa suures renoveerimist vajavas saalis, kus on 150 istekohta.


Olete kõik oodatud! Tule naudi ise ja kutsu sõbrad kaasa!

Earlier Event: August 7
Talgupäev Kirna mõisas ja pargis
Later Event: August 19
C-Jam Cellofest Kirna mõisas