Back to All Events

Konstellatsioonipäev Maire Taskaga Kirna mõisas

  • Kirna mõis Kirna küla, Türi vald, Järvamaa 72231 Estonia (map)

Hea kaasteeline

Meie poolt korraldatud konstellatsioonid on muutunud nii populaarseks, et soovijad ei mahu enam seni kasutuses olnud ruumidesse ära. Seepärast otsustasime esmakordselt korraldada konstellatsioone müstilises Kirna mõisas, kus protsesse võimendab mõisa tugev energeetika ja tervist toetavad silmale nähtamatud jõud!

Konstellatsioone viib Kirnas läbi väga armastatud Maire Taska, kes lõpetas perekonstellatsiooni õpingud juba 2007. aastal. 8 aasta jooksul on ta läbi viinud üle 3000 konstellatsiooni. Maire on teinud töid erinevates riikides nagu Soome, Ukraina ja Prantsusmaa. 2015. aastal omandas ta lisaks ka organisatsiooni konstellööri tunnistuse.

Võta endale aega ja veeda mõnus laupäev Kirna mõisas, kus saad osaleda konstellatsioonides, laadida ennast pargi energiatsoonides ja nautida maitsvaid suupisteid meie uues kohvikus.

Palun registreeri ennast konstellatsioonidel osalemiseks kindlasti alloleval lingil! 

Registreerimiseks vajuta siia

Märgi registreerimisel ka perekonnanimi, või perekonnanime esitäht, et teaksime keda oodata ja lõunasöögiga arvestada.

Konstellatsoonile registreerimisega annab osaleja nõusoleku kaitsta kliendi huve. See tähendab, et konstellatsioonil osaleja ei jaga informatsiooni kliendi kohta, tagades sellega kliendi täieliku konfidentsiaalsuse ega sekku omavoliliselt kliendi tervendusprotsessi. 

Tööd tulevad põnevad ja kiired. Tule ja saa assistendina osa konstellatsioonide meistriklassist!

Osalemine 20€ (sisaldab: näkse, jooke ja sooja lõunat).

Konstellatsioonide kohta saad rohkem lugeda / kuulata siit:
Ja kindlasti artikkel: "Suguvõsa seadused" 

 

Oleme viimase 1,5 aasta jooksul läbi viinud pea 400 konstellatsiooni ja need on muutunud väga populaarseks ning paljud meist on kogenud imelisi tervenemisi.

Osaledes assistentidena tehtavas protsessis, vabanevad ka meis endis sarnased energeetilised mustrid (millest meil võib-olla aimugi pole, kuid meid siiski mõjutavad), isegi siis, kui lihtsalt istume samas ruumis. Assistendina osalemiseks ei ole vaja eelnevat väljaõpet, sellega saab hakkama iga inimene ja on väärtuslikuks kogemuseks igaühe vaimse arengu teel.

Kirna mõisa on lihtne pääseda ka ühistranspordiga. 
Bussipeatus asub mõisa peauksest 200m kaugusel.
Lisainfot leiad siit