Back to All Events

HarfiMaagia kontsert Kirna Mõisa suures saalis

  • Kirna mõis Kirna küla Türi vald, Järvamaa, 72231 Estonia (map)

Seitse maagilist naist ehitasid endale harfid ja mängivad nüüd oma hingekeeltel kauneid lugusid, mis aitavad kuulajatel iseenda südametesse rändama minna. Harfipalade vahele põimib müstiline jutuvestja ja elukutseline elu-uurija Erki Kaikkonen lugusid, mis teekonnale selgema sihi annavad.

Tule naudi seda rännakut enda sees, mis iluteed sillutab!

Harfidel helisevad: Triin, Aura, Merje, Kärolin, Piret, Claire, Heli.

2014.a oli märgilise tähtsusega, kuna just siis said mitmed maagid esimese kokkupuute harfidega – vormides ja häälestades end läbi pilliehituse.
2015.a detsembris tulid seitse neist kokku, et luua muusikaline kooslus HarfiMaagia, kus mängida südamest südamesse muusikat, mis puhastab inimeste energiakeha ja tõstab energiasagedust.

HarfiMaagia esimene kontsert toimus 5. veebruaril 2016 Urban Yogini Õnnelaboratooriumi joogastuudios Tallinnas. HarfiMaagia on viimase suvega esinenud mitmetel erilistel sündmustel ja MandalaFestivalil Viljandi Jaani kirikus.
Nende võlupillid helisevad 432 Hz sagedusel, mis on õrnem ja helgem ja annab suurema selguse. Enamikule mõjub selline sagedus meditatiivselt ja lõõgastavalt, eriti tervendav mõju on tal südamekeskusele. 432 Hz ühendab sind universumi harmooniaga, mis võimaldab üksolemise tunnet kogu looduga ja tervendab meid raku tasandil.

Selle kontserdi tulu läheb taaskord mõisa saali lae taastamise fondi. Osalustasu alates 10€ palume kanda MTÜ Kirna arvele EE597700771001475442 (selgitusse: mõisa lae taastamine). Pääsmed on saadaval ka mõisa kohvikus ja kohapeal tund enne kontserdi algust. Kuni 12 aastastele lastele tasuta. Oma annetusega aitad sa realiseerida meie ühist unistust saali kordategemisest ja Kirna mõisa taastamisest armastatud kultuurikeskuseks!

Kirna mõisa suur saal on aegade jooksul palju kannatada saanud, lagi püsib üleval ainult tugede abil. On lootust, et mõisa suure saali lae remonti toetatakse Leader meetmest kui kohaliku kultuurirajatise taastamist 2017.aastal. MTÜ Kirna soov ja taotlus on koguda heategevuskontsertidest laekuvast tulust summa, mis kataks nõutud omaosaluse teise korruse saali taastamise eelarvest.

Külastades Kirna mõisas toimuvaid heategevuskontserte annad sa oma panuse nii rahaliselt kui moraalselt. Suur külastajate arv annab võimsa signaali kohalikule omavalitsusele, et Kirna mõisa suur saal on rahvale vajalik ja leiaks pärast taastamist aktiivset kasutust.

Kirna mõisa taastamist toetab IIKA keskus.
Sündmuste korraldamist toetab LEADER programm.