Back to All Events

Jason Carteri kontsert Kirna mõisas

  • Kirna mõis Kirna küla, Türi Vald, Järvamaa 72231 Estonia (map)

Jason Carter avab Kirna mõisa avalike kontsertide sarja 2016. aastal

Jason Carter on Briti kitarrivirtuoos ja helilooja, kelle inspiratsiooniallikaks on lummava kõlaga harf-kitarr, millel ta sulatab erinevate maade pärimusmuusika kokku klassikaliste stiilidega. Ta on esitanud oma erakordset muusikat 90 riigis üle maailma ja andnud välja lugematu hulga plaate koostöös Aasia, Ameerika ja Euroopa erinevate orkestrite, heliloojate nagu nt. Arvo Pärt, muusikutega nagu nt. Barbara Streisand, Led Zeppelin, Jeff Beck jpt.

Iga Jason Carteri kontsert on põnev, intiimne ja sügavalt liigutav kogemus, kus ta jagab publikuga mitte ainult oma loomingulist annet, vaid ka tõeliseltõrna inimlikkust. Jason Carteri loomingut saab kuulata siit: 
Jason Carter - Awakening - feat. Mélodie Gonzales
- Jason Carter - Finlandia - Like You've Never Heard
- Jason Carter - Asturias - Like You've Never Heard

Jason Carteri koduleht

Kirna mõisa suur saal on aegade jooksul palju kannatada saanud, lagi püsib üleval ainult tugede abil. On lootust, et mõisa suure saali lae remonti toetatakse Leader meetmest kui kohaliku kultuurirajatise taastamist 2017.aastal. MTÜ Kirna soov ja taotlus on koguda heategevuskontsertidest laekuvast tulust 6000€, mis kataks 10 protsendilise omaosaluse teise korruse saali taastamise eelarvest.

Külastades Kirna mõisas toimuvaid heategevuskontserte annad sa oma panuse nii rahaliselt kui moraalselt. Suur külastajate arv annab võimsa signaali kohalikule omavalitsusele, et Kirna mõisa suur saal on rahvale vajalik ja leiaks aktiivset kasutamist.

Kontserdi osalustasu on 10€, kuid teil on võimalus soetada ka “Toetaja pilet” alates 20€ ja "Helde Toetaja pilet" alates 50€, millega saad anda toekama panuse. Kuni 12 aastastele lastele tasuta. Ostes kontserdipileti aitad sa realiseerida meie ühist unistust saali kordategemisest ja Kirna mõisa taastamisest armastatud kultuurikeskuseks!

Pileti eest saab tasuda MTÜ Kirna kontole EE597700771001475442 (selgitusse palun märgi: JC kontserdi annetus, nimi ja mitu pääset. Piletid saab kätte enne kontserdi algust nime alusel) või kohapeal sularahas.