Back to All Events

Maailmakuulsa hingelauliku Peia esimene kontsert Eestis!

  • Kirna mõis Kirna küla, Türi vald, Järvamaa 72231 Estonia (map)

 

Peia kontsert 14.juulil Kirna mõisas on välja müüdud ja piletimüük lõppenud!!!


Tänud kõiki kes toetasid ja olete oodatud 14.07 kl 19:00 algavale kontserdile Kirna mõisa!

Kes soovib Peiat kindlasti kuulata, siis selleks on veel viimane võimalus laupäeval, 15. juulil Tallinnas, Katariina kirikus.


NB! Oluline piletiinfo:
Kuna Kirna kontsertidele on alati huvilisi olnud rohkem, kui saal mahutab, siis koha garanteerib kanne MTÜ Kirna kontole EE597700771001475442 (selgitusse palun märgi: annetus ja mitu pääset. Piletid saab kätte enne kontserdi algust nime alusel).

Maailmakuulsa hingelauliku Peia esimene kontsert Eestis!

Loe lisaks:

- Õhtulehest: Maailmakuulus hingelaulik Peia esineb Kirna mõisas

- Heade Uudiste kanalist: Väelises Kirna mõisas esineb üle maailma tuntud hingelaulik Peia

 

♫ Peia on Ameerikast pärit lauluvestja, kes on kogunud ja üles äratanud laule kümnetest iidsetest kultuuridest üle maailma. Klassikaline muusikaharidus New Englandi konservatooriumis Bostonis ja hilisemad India klassikalise laulu õpingud on segunenud Peia huviga šhamanistlike traditsioonide vastu ja loonud temast erakordse ja unikaalse ingelliku lauljatari, keda austavad sajad tuhanded inimesed üle maailma.

Peiat saadavad Andrey Tanzu trummidel and Maria di Pace flamenco kitarril

Tema kristalne kõrge sopran hääl äratab üles ka kõige unisemad südamed. Saatepillideks
lõuna-ameerika keelpill charango, indiapärane harmoonium ja kitarr.

Peia salvestas oma esimesed laulud aastal 2009 koos Grammy kandidaadi ja lauto mängja Ronn McFarlanega Lauto ja andis oma esimese CD “Dance of Devotion” välja 2012 aastal, millele järgnes 2013 aastal album “Four great winds”. Sellele järgnesid maailmarännud ja kontserdid Euroopas, USA-s ja Austraalias. Peia on andnud kontserte ka üle maailma tuntud muusikute: Rumi asjatundja Coleman Sparksiga, mütoloogi Michael Meadiga ja Iraani meistri Alo Ghamsariga.

Peia muusika kannab sõnumit ja ideid, kuidas taastada harmooniline suhe emakese maaga ja Peia annab ka hääle avamise töötubasid ning on aktivist, kes kaitseb põlishoimude traditsioone.

Vaata Peia videoid siit:
- Machi
- Szerelem


Loe artikleid Peia kohta siit:
Singer-Songwriter Peia Luzzi Explores The Roots Of Humanity On Her Latest Album
- Voices of a Better World' in World Music Central

 

Kirna mõisa suur saal on aegade jooksul palju kannatada saanud, lagi püsib üleval ainult tugede abil. Meil on väga häid uudiseid - saime Leader meetmest mõisa suure saali lae remondiks toetust ja MTÜ Kirna soov ja taotlus on koguda heategevuskontsertidest laekuvast tulust puuduva 6000€, mis kataks 20 protsendilise omaosaluse teise korruse saali taastamise eelarvest.

Külastades Kirna mõisas toimuvaid heategevuskontserte annad sa oma panuse nii materiaalselt kui moraalselt ja aitad realiseerida meie ühist unistust saali kordategemisest ja Kirna mõisa taastamisest armastatud kultuurikeskuseks!

Kirna mõisa taastamist toetab IIKA keskus

 

Hinnad - "annetusena MTÜ Kirna pangakontole":

- eelmüügist, kuni 13.juuli 15€
- kontserdipäeval 14.juulil, ainult kohapeal sularahas 20€
- kuni 12 aastaste laste osalustasu igal ajal 3€

 

Kuna Kirna kontsertidele on alati huvilisi olnud rohkem, kui saal mahutab, siis koha garanteerib kanne MTÜ Kirna kontole EE597700771001475442 (selgitusse palun märgi: annetus, Peia ja mitu pääset. Piletid saab kätte enne kontserdi algust nime alusel). Vabade kohtade olemasolul saab pileteid osta ka kohapeal sularahas. Kontsert toimub Kirna mõisa suures renoveerimist vajavas saalis, kus on 150 istekohta.

Olete kõik oodatud! Tule naudi ise ja kutsu sõbrad kaasa!

PS! ♪ Kellel jääks majanduslikel põhjustel kontsert kogemata, kontakteeruge info@kirna.ee ♪ Leiame lahenduse!