Back to All Events

Intuitiivteaduste Päev

  • Kirna mõis Kirna küla, Türi Vald, Järvamaa 72231 Estonia (map)

Intuitiivteaduste Päev ja vastuvõtt Intuitiivteaduste Kooli sügissemestriks 2016

Uusi õpilasi Tallinna ja Tartu õpperühma võetakse vastu Kirna mõisas 12.juunil kell 17.oo . Kaasa palume võtta ühe dokumendifoto ja 10 € sisseastumismaksu. Soovitav osaleda ka samas kell 11.oo algaval Intuitiivteaduste Päeval: 12.juunil dr. Viljo Viljasoo kolmetunnine loeng parapsühholoogiast, seejärel lõunasöök mõisakohvikus, misjärel Henn Hunt tutvustab mõisa ja pargi energeetikat ning näitab kätte kohad, kus ühel või teisel inimesel on kasulik mediteerida, seejärel kella-viie-tee ja algavad sisseastumisvestlused. Osalustasu 50€ (sisaldab ka kaks söögikorda) tasuda enne algust kohapeal, eelregistreerimine pole vajalik. Palume mitte hilineda, varem kohale jõudnud saavad aega parajaks teha, tutvudes raamatute näitusmüügiga. 

Õppetöö algab oktoobrist ja sügissemester kestab poole veebruarini, Tallinnas on õppepäevad iga kuu teisel ja neljandal laupäeval-pühapäeval, Tartus esimesel ja kolmandal laupäeval.

Kooli eesmärgiks on arendada õppijates sensitiivseid  võimeid. Selleks oleme valinud moodsast psühholoogiast, vanast maagiast, eriti aga Ida energiaõpetustest tõhusaid meetodeid enda ja teiste paremaks tundmiseks ning soovitud suunas mõjutamiseksja leidnud neid õpetama Eesti parimad asjatundjad - sensitiivid, psühholoogid, teadlased... Meil on üle kahekümne aasta õpetamiskogemust ja kõik õppeained kaetud oma õppekirjandusega. Täiendavat infot leidub Intuitiivteaduste Kooli kodulehel