Back to All Events

"Teekond" sageduspõhine rännak läbi helide kõrgema teadvuse poole

  • Kirna mõis Kirna küla, Türi vald, Järvamaa 72231 Estonia (map)
 Geelia Laanpuu Lääne-Aafrika harfi (Koraga)

Geelia Laanpuu Lääne-Aafrika harfi (Koraga)

NB! Kaasa lamamismatt ja pleed!

Kuna eelmistel kordadel on huvilisi olnud rohkem, kui võlvsaal maugavalt mahutab, ning osalejate tungival nõudmisel, hakkab "Teekond" toimuma edaspidi väiksema ajavahega (s.o. 3 nädalat).

Loe lisaks:

- Järva Teataja: Kirna mõisas rullub lahti helide maailm

- Esimese kontserti kohta Heade Uudiste kanalist: Kirna Mõisas viivad väepillid helilisele rännakule

 

Sa oled teekonnal. Elus on mitmeid teekondi, mille olemus ja suund on meile teadmata, kuid läbi mille areneme edasi uute arusaamade ja kogemuste suunas. See on teekond, kus sihtpunktist tähtsam on teel olija ise. Unustades sihtkoha ja lubades tunnetada informatsiooni meie teadvuse sügavamates kihtides, kogeme reaalsust mis pole tajutav tavaolekus.

Kõik füüsilise maailma liikuvused, mentaalsed mõttemustrid, emotsionaalsed seisundid ja energeetilised tajud võnguvad omil sagedustel. Meie ainulaadset vibreerimise sagedust mõjutavad keskkond, elustiil, sundmõtted ja elusituatsioonid. Hea uudis on see, et neid sagedusi on inimesel endal võimalik suunata. Läbi teadlikult juhitud sageduste toome tasakaalu endi olemusse, mõjutades sellest tulenevalt ka meie ümber olevat maailma.

Selleks, et tuua muutusi endast väljaspool olevasse maailma ja luua harmoonilisi suhteid nii enda kui teistega, on vaja suunduda sissepoole.

Heli on juba sajandeid kasutatud teraapilistel eesmärkidel ning on teada, et iidsed kultuurid omasid erinevaid metoodikaid, kuidas kasutada heli alateadvuse mõjutamiseks. Tänaseks on teaduslikult tõestatud, et helisageduste kasutamine on efektiivne meetod muutuste loomisel teadlikul ja alateadlikul tasandil.

Sina omal teekonnal oled oodatud kogema helisid, mis muudavad maailma.

Sellel helilisel rännakul kasutame Aafrika harfi meloodiaid, Tiibeti meistrite poolt sepistatud helikausse, Hiina Wuhan Feng gongi sügavaid vibratsioone ja teisi teekonda toetavaid instrumente.

Sissejuhatuseks toimub väike interaktiivne osa, juttu sageduste mõjust, ning seejärel lamamiskontsert.

 

Geelia Laanpuu on lõpetanud Inglismaal Heliteraapia Akadeemia (British Academy of Sound Therapy) ja töötanud heliterapeudina Suurbritannias ja Indias. Lisaks õppis ta Londonis etnomusikoloogiat, kogudes teadmisi erinevate kultuuriruumide muusikast, milles keskendus heli ja inimese vahelisele suhestusele. Selle käigus õppis Geelia Lääne-Aafrika harfi (Kora), mille musikaalne päritolu tuleb griode liinist, kes on traditsionaalne muusikute sugupuu Aafrika ühiskonnas. Pärast aastaid eemal olles on Geelia pöördunud tagasi Eestisse, et tutvustada heli sügavamaid dimensioone oma kodumaal.

Ermo Kattago alustas emotsionaalsete ja psühholoogiliste protsessidega tegelemist treeniva rännakupraktikuna. Töötades inimese limiteerivate uskumussüsteemidega ja emotsionaalsete protsessidega sügaval tasandil läbi keha, avastas Ermo enda jaoks helide ja sageduste kasutamise, mis läbi kehalise tunnetuse võimaldavad tervendavat kogemust veelgi efektiivsemalt.Ermo soovib tuua inimesteni kogemuse kus teadlikult suunatud vibratsioonide mõju inimese tervisele, enesetundele ja energiasüsteemile on korrastav, tervendav, pikaajaline ja sügavale ulatuv.

 

Tule kohale ca 15min varem, et saaksid endale sobiva lamamiskoha välja vaadata.

Kl 18:00 alustame loenguga helide ja sageduste mõjust inimorganismile ja sellele järgneb lamamiskontsert. 

Soovi korral on võimalik jätta vabatahtlik toetus annetuskarpi, et saaksime hoida mõisaparki aastaringselt ja tasuta avatuks kõigile abivajajatele. Sinu annetus aitab meil aidata! Iga toetus on tegelikult heategu tulevastele abivajajatele.

Oled südamest oodatud - võta kaasa joogamatt ja pleed!

 

Lamamiskontsert toimub Kirna mõisa võlvsaalis.

 Võlvsaal - Kirna mõis

Võlvsaal - Kirna mõis

 Sündmuste korraldamist toetab LEADER programm.

Sündmuste korraldamist toetab LEADER programm.