Külalisteraamat


01.02.16

Liivia Koolme saatis meile täna e-kirjaga põneva tagasiside Kirna mõisapargi külastusest, mis on nähtav siit.

Tänud Liivia

 

26.01.16

Minu kogemus Kirna mõisas oli võimsam kui ma oleks osanud oodata. Otsus seda paika külastada oli tingitud üsna tugevast emotsionaalsest kaosest, mis oli kestnud juba pikka aega. 
Oli 25.12.15, õues möllas torm ning sadas vihma, kuid see ei takistanud mul oma plaane elluviimast. Kirna mõisapargis jalutades kohtusin meeldiva naisterahvaga, kes mind lahkelt mõisahoonesse kutsus ja tutvustas mulle selles erilises majas asuvaid ruume ning Kirna mõisa ajalugu. Kui hoonele oli ring peale tehtud juhatas Andzelika mind parki „puhastus rajale“ ning kirjeldas täpselt mida tuleb teha, et oma „raskest koormast“ lahti saada. Olin algul skeptiline, et pealtnäha lihtne teelõik võiks minu meeleolu ja raskustunnet hinges kuidagi leevendada, kuid iidsed puud, mis seda rada saadavad tekitasid minus aukartust. Rada tuli läbida kolm korda. Raskustunne hinges, mida olin kandnud pea kuu, hakkas lahustuma ja emotsioonid mida olin hoolikalt endas hoidnud hakkasid minust väljuma. Kohustuslikud kolm korda läbitud, suundusin edasi mõisahoone taga asuvasse tervendavasse parki, mis on sisustatud mitmete parkipinkidega. Iga pink on tervendava omadusega ning suunatud kindlale organile meie kehas. Alateadlikult valisin välja 4 pinki, millel istusin ning tundsin kuidas iga korraga tunne minu rinnus läheb kergemaks. Imekombel hakkas ka ilm muutuma ja vihm oli lakanud. Jalutasin hetke veel pargis ning seadsin oma sammud tagasi auto juurde, kui tagasi mõisa poole vaatasin siis märkasin mis oli vahepeal ilmaga juhtunud-taevas oli selge ja päike paistis. Ilm oli teinud tõelise muutuse ning torm oli umbes 1,5 tunniga vaibunud. Suurem oli aga minu üllatus kui mõtlesin hetkeks oma seisundile, ma olin vabanenud oma kurnatusest ja tundsin oma kehas uut energiat ning positiivsust. Ma olin justkui uuesti sündinud. Ma olen alati ennast pidanud suhteliselt tuimaks inimeseks, kes ei osaka oma keha tunnetada, aga see muutus oli võimas. Tänaseks on sellest möödas täpselt kuu ja minu meeleolu on imeline, ma sain Kirna mõisast palju tuge ja olen väga tänulik Kirna sõbralikule pererahvale.
 
Tervitades,
Liia Loo

 

04.08.2015

Selline rahu on hinges ja olen üllatunud kuidas mu keha reageeris seal olevatele energiatele.

Aitäh juhatamast Henn! 

 

22.07.2015

Suur tänu võimaluse eest külastada Teie mõisa.

Mõistsin, et tasand millelt peaksin nautima oma tegemisi hetkes on minatasand oma vastavas tähenduses. Mina kellel ei ole nime ega tundeid. Mina, kes lihtsalt on, oma sügavuses ja erksuses.

Tuleme tagasi.

Henri Võigemast