Teenused mõisa külastajatele

Pargi külastus:

Kirna mõisa park on iga päev avatud kõigile soovijatele. Olete teretulnud parki jalutama ja pinkidele istuma. Kui kuulate oma keha, siis juhatab intuitsioon teid just teile sobivale pingile. Mõisas on avatud kohvik, kus saate keha kinnitada.

Hea külastaja,

Põlisrahvad usuvad energiavahetusse. Et looduselt midagi võtta, tuleb talle alati midagi vastu kinkida. Näiteks indiaanlased puistavad tänutäheks maha tubakat ja maisijahu kui murravad puult oksa või võtavad maast kivi. Samamoodi toimib ka taotlusega tehtud heategu, nagu näiteks prahi koristamine metsa alt või annetus looduse hüvanguks. 

Kõigile alati avatud Kirna loodusraviparki on siiani hoitud korras ainult külastajate annetustest. Teie panus võimaldab korrastatud pargiala laiendada ja tervendava energiaga pinke lisada.

Kõik mis sa annad, tuleb sulle looduse poolt topelt tagasi.

Iga euro on abiks, et mõisaparki saaks avatuna hoida. Annetuskarp asub mõisahoone peauksest sisenedes paremat kätt esimese siseukse ees. Annetuse saad teha ka siin.

Suur aitäh hea annetaja!

 

Oleme tänulikud Teie tagasiside eest, mida saate jätta meie külalisteraamatusse.

 

Ekskursioonid:

Kirna mõis korraldab huvilistele ekskursioone ja temaatilisi loenguid. Mõisapargis tutvustatakse loodusravipunkte ning selgitatakse loodusliku tervenemise aluseid. Kõikidel külastajatel on võimalik samas ise proovida nimetatud punktide toimet. Ekskursioonide ja loengute ajad kokkuleppel. Tasu sõltub ekskursiooni/loengu kestusest ja programmist, rühmad alates üheksast inimesest.

 

Konsultatsioonid:

Kirna mõis annab konsultatsioone kõikidele soovijatele. Nõustamise raames tehakse loodusraviseanss, mis seisneb eri ravipunktide süsteemses külastamises. Üks tervenduskuur pargis võtab keskmiselt aega kaks kuni neli tundi. Olenevalt probleemi raskusastmest saadakse abi ühest kuni kümnest külastuskorrast. Vajalik eelregistreerimine, mis tuleks teha vähemalt  3 päeva enne pargikülastust, et jõuaksime Teile kinnituse saata.
Raskemate juhtumite puhul on kindlasti soovitatav individuaalne konsultatsioon. Oma muredega võib meie poole pöörduda igaüks. Kõige olulisem on usk ja tahe tervenemisse ning valmisolek oma eluviisi ja mõttemustreid muuta. Õpetame inimesi teisiti mõtlema, oma suhtumist ümbritsevasse muutma, uskuma iseendasse, sallima teisi, vähendama hirmu homse päeva ees ja maandama stressi. Armastage, andestage ja olge salliv kõigi ja kõige suhtes, sest see, mida me endast välja kiirgame, tuleb meile ringiga tagasi.

 

Kontserdid, etendused:

Suvel on võimalus rentida mõisa esimese korruse grott saali kontsertide või etenduste korraldamiseks, kuhu saab mahutada kuni 100 istekohta.

 

Koolitused:

Aastaringselt saab koolitusteks rentida 50 ruutmeetrist köetavat ruumi mõisa esimesel korrusel.