Inimesed

Mõisas võtab teid vastu Henn. Lopsakasse mõisaparki on laiali pillutatud üle saja ravipingi, mille kohta Henn oskab eksimatult öelda, millise organi energia see käivitab. Henn on energia vahendaja, kes äratab ellu inimeste loomuliku tervenemisvõime. Ta ütleb, et kõige suuremad energiate blokeerijad on uskmatus ja kahtlused. Tihti usume oma ego, mis ütleb, et see pole võimalik. Ent Kirna mõisa energiasammastel aktiveeruvad kõigi inimeste energiakanalid, tõuseb sagedus ja avardub teadvus. Henn on olnud tunnistajaks paljudele imelistele paranemistele Kirnas ning ta on ka ise selles energeetiliselt võimsas paigas raskest haigusest terveks saanud.

Henn tutvustab kõigile pargikülastajatele ravipinkide mõju ja eelneval kokkuleppel annab individuaalselt nõu.

Mõisas ja pargis toimetab ka Andzelika, kes peaaegu nähtamatu haldjana hoiab olmeküsimustel silma peal ja püüab praegu mõisas pakutavat teile võimalikult mugavaks teha. Tema poole võite pöörduda kõikide pisimuredega ja ta annab endast parima, et aidata.

Reimo tegeleb peamiselt mõisa rajatava tervisetempli sisulise poole arendamisega. Holistilise käsitlusega keskuses hakatakse peale ravipargi pakkuma mitmesuguseid energeetilisi tervendamismeetodeid, mis on omavahel integreeritud nii, et nad toetaksid inimese tervenemist parimal võimalikul viisil. Esmalt uuritakse välja olukorra juurpõhjus, seejärel toetatakse inimest selle põhjuse likvideerimisel. Kuni mõisahoone valmimiseni toimuvad tervisetempli vastuvõtud Tallinnas. Aja kokkuleppimiseks võtke Reimoga julgesti ühendust, saates talle e-kiri.

 

Mõisahoone ja pargi taastamistöid korraldab Tuuli. Tema ülesandeks on anda vanale väärikale hoonele uus ilme ja taastada mõisapark algsele lähedasel kujul, samal ajal säilitades pargis väljakujunenud tervendavate energiasammaste võrgustiku. Oleksime väga tänulikud igasuguse Kirna mõisa ajalugu puudutava fotomaterjali ja pärimuslugude eest, mida palume saata Tuulile e-kirjaga.

Kirna remont saab teoks suuresti tänu annetustele. Neid on võimalik teha pangaülekande või kaardimaksega Kirna mõisa veebilehe toetuslehel.