Eesmärk

Kirna loodusravipark oma eriliste energiatega on tuntud üle Eesti, kuid tihti jõuab siia külalisi ka mitmelt poolt laiast maailmast. Paljud inimesed on avastanud siin tagasitee tervise juurde ja leidnud vastuseid oma elu keerdkäikude mõistmiseks.

Oleme seadnud eesmärgiks ajaloolise Kirna pargi põhjalikult korda teha ning taastada mõisa peahoone sellisena, nagu ta vanasti oli. Plaanime mõisa rajada holistilise tervisekeskuse, kus on ühendatud nii tipp-tehnoloogia, iidsed tarkused ja tervendustraditsioonid kui ka mõisapargi toetav maaenergeetika, mis kõik aitavad inimest tema teekonnal tasakaalus terviseni. Tähtsal kohal saavad olema mitmesugused nõustamised, õpitoad ja teraapiad, mis aitavad inimesel väljuda vanadest mustritest, vabaneda stressist ning joondudes looduse võngete ja rütmidega leida ennast uuesti.

Kirna tervisetemplis leiavad nii terved kui haiged inimesed võimaluse hinge avardumiseks ja saavutavad seeläbi tasakaalus vaimse ja füüsilise seisundi. Huvitav on see, et Kirnas ei pea uskuma energiaväljadesse, kuid tervenemine toimub siiski.

Park jääb alati avatuks kõigile huvilistele ning selle külastamine on tasuta (annetused pargi korrashoidmiseks on teretulnud).